Kohaletoimetamise info

Kohaletoimetamiseks kasutame järgmisi AS Eesti Posti/Omniva teenuseid:

1. Omniva Pakiautomaat - võimalik tellida kaup Omniva pakiautomaati, selleks saab Ostja tellimust vormistades valida rippmenüüst sobiva pakiautomaadi, millest soovib kauba kätte saada.
- Müüja saadab kogunenud tellimused välja kaks korda nädalas, teisipäeviti ja neljapäeviti v.a riiklikud pühad, kui Ostja makse tellimuse eest on laekunud hiljemalt teisipäevaks või neljapäevaks enne kella 12.00.
- Kaup jõuab soovitud pakiautomaati enamasti järgmisel päeval pärast väljasaatmist, ehk kas kolmapäeval või reedel.
- NB! Kuna osa e-poe kaupa on suuremate mõõtmete ja kaaluga, kui pakiautomaat võimaldab transportida, siis nende toodete, näiteks poksikottide, tõstekangide, võimlemismattide jne valimisel ostukorvi, ei paku veebileht pakiautomaadi transpordivõimalust. 
 
2. Omniva kuller - on Omniva "Kuller Pluss" kullerteenus, mida Laertes OÜ kasutab veebipoest tellitud kauba klientidele kohaletoimetamiseks.

- Laertes OÜ väljastab koguneneud tellimused Omnivale kohaletoimetamiseks kaks korda nädalas, teisipäeviti ja neljapäeviti v.a riiklikud pühad, kui Ostja makse tellimuse eest on laekunud hiljemalt teisipäevaks või neljapäevaks enne kella 12.00.

- Päev pärast kauba üleandmist Omnivale, ehk kolmapäeval või reedel helistab Omniva kauba saajale ette või teavitab kauba saajat SMSi/e-kirja teel ning kauba saajaga lepitakse kokku sobiv aeg kauba kättetoimetamiseks.

- Kaup jõuab Ostjale kohale 3 päeva jooksul pärast teisipäeva või neljapäeva v.a. pühapäev ja riiklikud pühad!

- Kauba üldine kättetoimetamise aeg on ajavahemikus esmaspäevast reedeni kell 8.00 - 20.00 ja laupäeval kell 8.00 - 16.00 vastavalt sihtkoha kättetoimetamise võimalustele.

3. Tulen ise järele - Võimalus Ostjal ise tellitud kaubale järgi tulla aadressile Kastani 48g, Tartu.


Transpordi hind:

1.      Tellimusel alla 50 € on transpordi hind kaupa Omniva pakiautomaati tellides 2,50 € ja Omniva kullerit kasutades Eesti piires 5 €.

2.      Tellimusel 50 Eurot ja üle selle, transport Eesti piires tasuta.