Firmast

Kes me oleme?

Osaühing Laertes on spordikaupade tootja, hulgimüüja, vahendaja ja jaemüüja. Toodame Tartus FALCO kaubamärgi all poksi-, võitluskunstide-, maadluse-, kergejõustiku-, aeroobika-, fitnessi- ja üldfüüsilise treeningu jaoks vajalikku varustust. Toodangu hulka kuuluvad poksikotid, poksikindad, löögipinnad, võimlemismatid, fitnessmatid, kõrgus- ja teivashüppe maandumisalad, raskusvestid, topispallid jne.

Vahendame mitmeid teiste kaubamärkide tooteid nagu Rucanor, Tremblay jne. Toodeteks on tõstepingid, kangid, hantlid, matid, aeroobikapallid jne.

Valmistame tooteid ka mitmete teiste firmade kaubamärkide all ja müüme oma varustust Baltikumis, Soomes, Rootsis, Norras, Taanis ja Saksamaal. Meie klientideks on hulgiostjad, spordiklubid, koolid, lasteaiad ja nüüd ka e-poe vahendusel eraisikud.

Kuna tegeleme ise tootmisega, siis võimaluse korral valmistame kaupa ka vastavalt tellija soovidele.


Ajalugu

Ettevõttega seotud inimsed on tegelenud spordikaupade tootmise ja müügiga alates aastast 1991. Ettevõte rajati vajaduse sunnil, kuna Eestis polnud saada vajalikku varustust võitluskunstide treeningute läbiviimiseks. Vähehaaval lisandus tooteid ka teiste spordialade jaoks. Esmalt toimus tegevus aktsiaseltsi P & Falco nime all, kus sündis ka kaubamärk FALCO. Alates aastast 1993 on tegevus toimunud samade inimeste juhtimisel Laertes-e nime all ja kaubamärk on jäänud samaks. Tänu aastatepikkusele tööle saime vajalikku kogemust ning valisime oma toodete jaoks välja parimad materjalid. Seetõttu muutusid meie tooted vastupidavateks ja kvaliteetseteks ning meil oli võimalik juba üheksakümnendate keskel hakata oma tooteid müüma Soomes ja Rootsis ning edukalt konkureerida sealsete sarnaste toodetega.